Hakkımızda

META 21. yy becerilerini araştıran, uygulayan ve bunu materyal tasarımları ile buluşturan bir kadroya sahiptir. Eleştirel düşünme, problematik süreç yönetme, algoritmik düşünme, iletişim, işbirliği, esneklik, uyum, girişimcilik, inovasyon, çoklu zeka gibi daha birçok konu üzerinde yetkin kişilerin bir araya gelerek, ortak aklın işletilerek geliştirildiği ürün ve içerikleri çocuklarımızın ve eğitim camiasının hizmetine sunar.

META; konusunda uzman ve hassas eğitimciler ile çocuk sağlığı ve pedagojisi alanında donanımlı, materyal üretiminin tarihsel, endüstriyel, üretimsel süreçlerine hakim, tecrübeli bir kadro tarafından kurulmuş bir eğitim materyali ve yaklaşımı markasıdır.

META, taklitçi yaklaşımla değil, kalite yönetimi argümanları ile çalışmalarını sürdürür. Güncelleştirilebilir, fonksiyonel ve geliştirilebilir eğitim materyalleri ve içerikleri oluşturur.

META; oluşturduğu içerikleri hazır birer kalıp şeklinden çıkarıp, çocukların sürece en etkin şekilde dahil olacağı ve kendi hayal gücünü ve kendi tasarımlarını dahil edeceği fırsatlar sunar.

Biz Sizi Ziyaret Edelim

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve tanıtım ziyareti talebi için bize yazın, en kısa zamanda size ulaşalım.

İkitelli O.S.B. Giyim Sanatkarlar Sit. 4B Blok 4. Kat No:409 Başakşehir / İstanbul


0850 203 9093

Pzt-Cmrt / 09:00 - 20:00


metaegitimaraclari@gmail.com

FacebookLinkedInInstagramYouTubeTwitter